Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi

Fırsat Klima Teknik Servis olarak, her marka buzdolabı ve dondurucunuz tamiri, bakımı ve servisini uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriyoruz.

Bosch, Gaggenau, Miele, Siemens, General Electiric, White Westinghouse, Frigidaire, Electrolux markalarının servisi olarak herhangi bir arızanız durumunda bize 0 553 655 19 12 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz ana menümüzdeki Servis Talep Formumuzu doldurarak bize arıza ile alakalı mesaj gönderebilirsiniz.

Buzdolabı Çalışmıyorsa ?
Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise Elektrikçi çağırın.

Elektrik bağlantılarında sorun yok ise, bizi arayabilirsiniz.

Buzdolabı arzalarınız için Damla Teknik Servis’i arayabilirsiniz

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ?
Dolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olur. Kapı fitilleri eskimiş ise bu fitilleri değiştirerek buzdolabınızı normal soğutma seyrine döndürebilirsiniz.

Buzdolapları içerisindeki gaz sayesinde soğutma yaparlar. Buzdolabınızda ki muhtemel oluşmuş gaz kaçağı soğutma yapmasını engellemektedir. Buzdolabınıza gaz yüklemesi yapılmalıdır.

Buzluk Kar yapıyor ?
Üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısı almasına sebep olur ve karlaşmaya yol açar. Fitilin değişmesi dondurucunuzu eski seyrine döndürecektir.

FIRSAT KLİMA TEKNİK SERVİSİ
Bosch, Arçelik, Beko, Altus, Samsung, Siemens, Demirdökum, Vaillant, Buderus, Viessman, Ariston, LG, Hotpoint, Vestel markalı beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı yapılır.

TEKNİK PROBLEM VE ARIZALARI İÇİN;

Telefon: 0 553 655 19 12