Derin Dondurucu Servisi

Derin Dondurucu Servisi

Fırsat Klima Teknik Derin Dondurucu Servisi

Fırsat Klima Teknik Servis Derin Dondurucu servisi hizmetleri vermektedir.

Fırsat Klima Teknik Servis servis ile iletişime geçtiğiniz anda arıza, bakım, tadilat, yedek parça ve teknik servis taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Telefon numaralarımız : 0 553 655 19 12

Derin dondurucular teknolojisinin en iyi şekilde kullanıldığı cihazlardır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu cihazların bazen çeşitli arızaları olabilir. Böyle durumlarda mutlaka işinin ehli bir servis tarafından müdahale edilmelidir. Aksi durumda hassas yapıya sahip bu cihazlarda geri dönüşü olmayan problemler oluşabilir.

Sizlere derin dondurucu servis hizmeti veren firmamız, profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Derin dondurucuların her türlü arızasında sunduğumuz etkin çözümlerden yardım alabilirsiniz.

Derin Dondurucularda Yaşanan Arızalar

Derin dondurucular çeşitli modellere sahiptir. Bu modellerin her birinin farklı nitelikleri bulunmaktadır. Ancak genel itibariyle aynı çalışma prensiplerine sahiptirler. Dolayısıyla tüm modellerde yaşanan arıza durumları birbirine benzemektedir. Bu arızalar arasında en sık görülenler şöyledir:

1- Derin dondurucunun soğutmaması sorunu zaman zaman yaşanan bir arızadır.

Bu tür bir problemle karşılaşıldığında öncelikle sorunun kullanıcının yaptığı bir hatadan kaynaklanmadığı kontrol edilmelidir. Dondurucunun aşırı doldurulması, kapağın tam kapanmaması gibi sorunlar olabilir.

Bu problemler kontrol edildikten sonra da derin dondurucu soğutmuyor şikayeti sürebilir. Bu halde cihaza genel bir bakım yapılması önerilmektedir. Bu arızalar motordan ya da diğer aksamlardan ileri gelebilir.

2- Derin Dondurucunun Ses Yapması

Aşırı gürültüyle çalışan derin dondurucular, bir şeylerin yolunda gitmediğini göstermektedir. Eğer derin dondurucu ses yapıyor şikayeti varsa, buna mutlaka teknik servis müdahale etmelidir. Bu cihazlar genellikle sessiz çalışır. Aşırı ses yapan cihaz, motor arızasına işaret edebilir.

3- Derin Dondurucuda Sarı Şık Yanması

Bu sorunda derin dondurucu sarı ışık neden yanar sorusunun cevabı bilinmelidir. Sarı ışık, hızlı dondurma fonksiyonudur. Cihazın bu fonksiyona kendi kendine geçmesi de bir problemdir. Ayrıca derin dondurucu su akıtıyor problemi de görülen arızalardandır.

Fırsat Klima Teknik Servis Hizmetleri

Bahsedilen tüm bu problemlerin hepsinde profesyonel ekibimiz size teknik servis hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyalar konusunda uzman olan firmamız, arızayı ustaca tespit etmektedir. Sonrasında, arızanın türüne en uygun müdahale sağlanmaktadır.

Müdahalede parça değişimi sağlanacak ise, firmamız bu değişimde orijinal, garantili parçaları kullanmaktadır. En kaliteli teknik servis hizmetini, uygun fiyatlarla almak için bizi arayabilirsiniz.

FIRSAT KLİMA TEKNİK SERVİSİ
Bosch, Arçelik, Beko, Altus, Samsung, Siemens, Demirdökum, Vaillant, Buderus, Viessman, Ariston, LG, Hotpoint, Vestel markalı beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı yapılır.

TEKNİK PROBLEM VE ARIZALARI İÇİN;

Telefon: 0 553 655 19 12